Oznámení č. #1 – aktuální informace o novinkách v společnosti, které se uděli za poslední dobu na webu. Doplněny ceníky, nabízené služby atd.


Od založení společnosti uběhl již nějaký ten „měsíc“ a v současné době jsou již funkční kompletní informace o společnosti, jako jsou např. ceníky, nabízené služby a další. Pro snadnou a rychlou orientaci naleznete vše v horním menu, které slouží jako hlavní rozcestníky na všechny stránky s informacemi.

V případě, že naleznete nějakou nesrovnalost či chybu, nebojte se na mě obrátit se zpětnou vazbou na email: [email protected], případně přes kontaktní formulář. Za každou zpětnou vazbu budu rád. Ocením také návrhy na zlepšení webu.

V současné době stále pracuji na některých technických záležitostech, jako je např. kompletní překlad do CZ jazyka, neboť využívám modifikovaný systém „WordPress“ s licencovanou šablonou „Restly“ a některé doplňky jsou v Anglickém jazyce, byť na provoz internetových stránek a Vaši informovanost to nemá žádný zásadní vliv – informuji pouze pro případ, abyste o tom  minimálně věděli.

 

Děkuji všem, kteří využijí mých služeb a v případě dalších důležitých změn budu opět informovat ať už na webu, nebo formou sociálních sítí, které jsou v současné době stále zatím v přípravě.

 

Permanentní odkaz této stránky: https://www.it-vk.cz/oznameni-c-1-aktuality/